​​

מצלמות אבטחה


מצלמות אבטחה מעניקות לך שליטה מכל מקום, בכל זמן!

 

אחד היתרונות הגדולים של התקנת מצלמות אבטחה בבית או בעסק, היא היכולת לקבל שליטה על מה שקורה בבית או בעסק, מכל מקום ובכל זמן. התקנת מצלמות אבטחה בבית היא סיפור לא פשוט. צריך להכיר את הנתונים הטכניים של המצלמות על מנת לדעת את שטח הכיסוי שלהן, טווח ההארה שלהן והכל בהתאם לתנאי השטח.


 

מצלמות אבטחה HikVision

HikVision היא חברה גלובלית המתמחה בייצור של מערכות ניטור ווידאו. מצלמות האבטחה ומערכות ה IP שלהם הציבו את החברה בחזית הטכנולוגיה וכמובילי דרך בתחום.


HikVision | רוצה מתקין
מצלמות אבטחה hikvision

מצלמות אבטחה Provision-ISR

PROVISION-ISR הינה חברה בינלאומית, המייצרת ומשווקת מצלמות אבטחה ומערכות AHD / IP מתקדמות, מוצריה משווקים בישראל על ידי חברת פיקוק מחשבים, היבואנית הלעדית של PROVISION בישראל. מלבד מוצרי מצלמות אבטחה, PROVISION משווקת מוצרי EDIMAX, מצלמות ומוצרי רכב, תאורת לדים ובקרות כניסה.
 


Provision 
מצלמות אבטחה provision
 

המתקינים שלנו עוברים הדרכות תכופות, אותן מעביר היצרן ואנשי הטכני מטעמו. ההדרכות עוסקות בהתקנה נכונה, הכרת כל ההגדרות ואקטיבציה של המערכת, ידע טכני מעמיק על תכונות המצלמות והיכולות שלהן. החוכמה היא לדעת להתאים את המצלמה הנכונה לתוואי  השטח, על מנת לקבל את התוצאה הטובה ביותר.


 
About

לירד שיווק אזעקה ותקשורת בע"מ מתמחה ביבוא ושיווק של מערכות הגנה ואבטחה ומערכות תקשורת מהמתקדמות בעולם ואף מובילה בענף המתח הנמוך בישראל. לירד הוקמה בשנת 1996 ע"י מר יהודה שמש ושימשה כחברת שיווק והפצה בכל הארץ ! כיום, לירד הינה מפיץ מורשה של כל החברות המובילות בתחום המיגון והתקשורת. חברת לירד כוללת שלושה סניפים גדולים- סניף מרכז המשרת את כל הארץ הנמצא באור יהודה וסניף ירושלים המשרת את אזור ירושלים רבתי וסניף אשקלון המשרת את אזור הדרום

לירד שיווק ציוד אזעקה ותקשורתעמוד פייסבוק לירד


מתקינים

לירד שיווק