לקוח פרטי?

מחפש להתקין מערכת אזעקה?
מצלמות אבטחה?
הגעת למקום הנכון !

אנו תמיד בחזיתלירד הינה מפיץ מורשה של כל היצרנים והחברות המובילות בשוק ומוכרת בסיטונאות למתקינים מורשים בלבד. כל המתקינים שעובדים איתנו עוברים הכשרות מקצועיות על כל המערכות. את ההכשרות מעבירים היצרנים ונציגי הטכני מטעמם אצלנו בסניפי החברה. ההכשרות הן ברמה גבוהה ומקצועית, המכסות את כל הפרמטרים הרלוונטיים לגבי המוצר עצמו, אופן התקנתו, שירות ותמיכה שוטפת והיכולת לדעת להפיק את המירב מהמוצר.

אנו מכבדים את המתקינים שלנו ועושים כל מאמץ להעמיד אותם בחזית הטכולוגיה בתחום ועם כל הידע הנדרש!

לירד שיווק ציוד אזעקה ותקשורת בע"מ
 
להיות תמיד ראשון

בשנים האחרונות ביססנו את עצמנו בחזית הטכנולוגיה ואנו נחשבים כיום כמובילי דרך בתחום ובבחירת המוצרים והיצרנים של מערכות המתח הנמוך. האיכות, השירות וההובלה, הביאו אותנו לשווק מערכות בטכנולוגיה חדישה המספקת פתרונות תקשורת ומתח נמוך ברמה גבוהה, ללא תחרות.

 
מקצועיות ללא פשרות

כל המתקינים שלנו עוברים הדרכות מקצועיות רבות במהלך השנה, כך שהם בקיאים בפן הטכני, חידושים טכנולוגיים ובמתן תמיכה שוטפת למוצרים. ההכשרות המקצועיות של נעשות על ידי כל היצרנים בתחום אצלנו בסניפי החברה.

 
איפה את/ה בתמונה?

נוכל להפנות לך בעל מקצוע בתחום על מנת להתאים לך את המערכת לצורכיך. בין אם מדובר במערכת אזעקה או מצלמות, בקרת כניסה, תקשורת ואינטרנט או כל דבר, זה המקום שתוכל למצוא מתקין בעל ניסיון.


במה נוכל לעזור לך?

נשמח לעזור לך ולהפנות אליך מתקין מקצועי לכל מערכת שתצטרך.
כי אנחנו פה בשביל המתקינים שלנו!
​אנחנו פה בשבילך!

לירד שיווק

מלא את הפרטים ויחזרו אליך

 
About

לירד שיווק אזעקה ותקשורת בע"מ מתמחה ביבוא ושיווק של מערכות הגנה ואבטחה ומערכות תקשורת מהמתקדמות בעולם ואף מובילה בענף המתח הנמוך בישראל. לירד הוקמה בשנת 1996 ע"י מר יהודה שמש ושימשה כחברת שיווק והפצה בכל הארץ ! כיום, לירד הינה מפיץ מורשה של כל החברות המובילות בתחום המיגון והתקשורת. חברת לירד כוללת שלושה סניפים גדולים- סניף מרכז המשרת את כל הארץ הנמצא באור יהודה וסניף ירושלים המשרת את אזור ירושלים רבתי וסניף אשקלון המשרת את אזור הדרום

לירד שיווק ציוד אזעקה ותקשורתעמוד פייסבוק לירד


מתקינים

לירד שיווק